about1
about2
Hakkımızda

1986 yılında, Kamil Durmuş tarafından kurulmuş Selçuk Unlu Mamuller Gurme Şarküteri; İzmir’in tarihini içinde barındıran ve huzurlu bir yaşam alanı olan Selçuk’ta faaliyet göstermeye başlamıştır. Lezzet, kalite, doğallık ve hijyen anlayışından ödün vermeden şarküteri ürünlerine ek olarak, yöresel lezzetler ve unlu mamüller gibi ürünleri üretip satışını yapmaktadır. Selçuk Unlu Mamuller Gurme Şarküteri ilçemize ülkemizin dört bir yanından gelen ziyaretçileri, yıllardır doğal ürünleri ve lezzetleri ile kendine bağlamıştır. Ürün yelpazesini genişleterek filizlenen yeni markası Naturalinn Gurme Şarküteri & Restaurant için belirlediği konsept ile ‘’doğal ve organik ‘’ ürünleri sunma yolunda adım atmıştır.

Şarküteri & Restaurant konseptiyle İzmir Mavişehir’de yoluna başlayan Naturalinn, ürünlerinin kontrollerini tarladan çatala takip ederek, farklı yörelerde hazırlattığı özel ürünler ile siz değerli müşterilerimiz için yeni lezzet kapıları açmıştır. Sizin için doğanın özel lezzetlerini bir araya getiren Naturalinn; kahvaltı, yemek, sağlıklı içecekler ile restorantımızda damak tadınıza hitap ederken; beğendiğiniz ürünlerimizi sevdiğiniz insanlar ile de paylaşabilmeniz için satın alma imkanı da sunar.

Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile, lezzet devamlılığını ve tazeliğini sürdüren, kalitesi onaylanıp belgelendirilmiş ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Naturalinn ailesi olarak sizleri bu lezzet dünyamızda ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz.

© Copyright  2019 Naturalinn. Tüm Hakları Saklıdır